PRÉMIOVÝ REKLAMNÍ TEXTIL ID®

Kvalita, za kterou si stojíme
TAJEMSTVÍ KVALITY

REKLAMNÍ TEXTIL ID® IDENTITY

Vyrábíme vysoce kvalitní textil, který je navržený tak, aby odolával měnícím se trendům a pomáhal vám vytvářet jednotný firemní styl napříč jednotlivými odděleními. Nabídka textilu ID® je natolik pestrá, že zvládneme obléknout všechny vaše zaměstnance – kancelářské i dělnické pracovníky. 

Firemní textil, který nabízíme, nemá na českém trhu obdoby. Jsme výhradním distributorem dánské značky ID® Identity specializující se na výrobu a vývoj textilu již 30 let. Nabídka ID® Identity je charakteristická precizním zpracováním a důrazem kladeným i na ten nejmenší detail.

Ve srovnání s ostatním reklamním textilem na našem trhu nabízí ID® celou řadu výhod. Není náhodou, že tento textil můžete v severských zemích a Německu zakoupit v retailu. Díky tomu je nabídka našeho textilu nejen kvalitní a funkční, ale také odráží aktuální módní trendy a skvěle se nosí.

Kromě těchto kvalit dbá textil ID® na společenskou odpovědnost, je držitelem několika významných certifikací a pečlivě dodržuje stanovené normy.

Stálé barvy
Až 4x prošívané švy
Široký výběr materiálů
VÍME NA ČEM ZÁLEŽÍ

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST V ID®

Textilní průmysl je často spojován s velmi špatnými pracovní podmínkami a porušování lidských práv. Společnost ID® se zavázala dodržovat deset pravidel, kterými se aktivně podílí na zamezování sociálního, environmentálního i ekonomického vykořisťování. Tento „Kodex odpovědného chování“ požaduje dodržovat i od svých dodavatelů a obchodních partnerů.

Reklamní textil ID® je vyráběn v souladu s přísnými požadavky na ochranu životního prostředí a vzniká za použití k přírodě šetrných technologií. V rámci principů odpovědnosti, ke kterým se společnost ID® hlásí, věnuje velký prostor férovému jednání se zaměstnanci a respektování lidských práv a svobod.

Společenská odpovědnost ID textil
VÝROBNÍ ETIKA A KVALITA

NORMY A CERTIFIKACE

Odpovědnost při výrobě reklamního textilu bereme velmi vážně. Naše certifikace a členství v rámci odpovědných organizací jsou naší zárukou, že se vám do rukou dostanou oděvy, které jsou vyrobené eticky, ekologicky a s čistým svědomím.

EU Ecolabel logo

EU Ecolabel

Ecolabel je oficiální ekologická značka pod štítkem EU. V textilním průmyslu se soustředí na udržitelné zemědělství, efektivní využití energetických zdrojů, produkci, která nepoužívá nebezpečné chemikálie a je šetrná k životním prostředí. Označení Ecolabel garantuje, že textil měl co nejmenší negativní dopad na přírodu (neobsahuje pesticidy, škodlivé chemikálie, jedovaté barvy, bylo šetřeno s vodou atd.). Více informací si můžete přečíst na www.c.europa.eu/environment/ecolabel

Reklamní textil s potiskem - GOTS certifikace logo

GOTS – GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD

GOTS je uznáván jako přední světový standard zpracování textilií vyrobených z organických vláken. Certifikace nastavuje laťku vysoko v souladu se sociálními a environmentálními kritérii v celém dodavatelském řetězci. Standardní požadavek GOTS je, že nejméně 95% vláken v oděvu je organických a že organická vlákna musí být během výrobního procesu oddělena od konvenčních vláken. To znamená, že kdykoli si koupíte reklamní textil s certifikací GOTS, můžete si být jisti, že výrobky neobsahují škodlivé chemikálie nebo jiné látky, jedná se o vysoce kvalitní organické textilie a že každý, kdo se podílí na jejich výrobě, převzal sociální a environmentální odpovědnost. Více informací si můžete přečíst na www.global-standard.org/the-standard

Bureau Veritas

Bureau Veritas

Skupina Bureau Veritas je jedna z největších společností na světě v oblasti inspekce, klasifikace, poradenství a certifikací. Poskytují vysoce kvalitní služby zákazníkům, kteří se chtějí přizpůsobit zvyšujícím se nárokům na bezpečnost, ochranu živnotního prostředí a společenskou odpověnost. Více informací si můžete přečíst na www.bureauveritas.cz.

STANDARDY OEKO-TEX®

Certifikace OEKO-TEX® zaručuje, že oblečení neobsahuje žádné škodlivé látky. Reklamní textil ID® splňuje požadavky na hodnotu Ph a absenci škodlivých látek, jako jsou pesticidy a těžké kovy. ID® nabízí velký výběr výrobků označených certifikací OEKO-TEX®. Více informací si můžete přečíst na www.oeko-tex.com.

BSCI Amfori certifikace logo

AMFORI BSCI

Společnost ID® je členem BSCI (Business Social Compliance Initiative) – sítě 750 evropských společností, které se zavázaly dodržovat společné etické zásady pro nákup a výrobu v zemích mimo EHS. Členství v BSCI zaměstnancům zaručuje bezpečné pracovní prostředí, přiměřené mzdy a pracovní dobu. Členové BSCI musejí dodržovat ustanovená pravidla týkající se ochrany životní prostředí. Nezávislý auditorský sbor pravidelně dohlíží na dodržování pokynů BSCI. Více informací si můžete přečíst na www.bsci-intl.org.

Better Cottton certifikace logo

INICIATIVA BETTER COTTON

ID® je šťastným členem iniciativy Better Cotton Initiative. BCI existuje proto, aby byla globální produkce bavlny lepší pro lidi, kteří ji produkují, lepší pro životní prostředí, ve kterém roste, a lepší pro budoucnost tohoto sektoru. Better Cotton je získávána prostřednictvím systému Mass Balance a nelze ji fyzicky vysledovat ke konečným produktům. Pomocí systému Mass Balance je BCI schopen oslovit více farmářů, což znamená, že se po celém světě zavádějí udržitelnější postupy. Přečtěte si více na https://bettercotton.org/.

ikony_ID_textil_certifikovany_pracovni_textil_iso15797

ISO 15797

Oděvy byly testovány podle normy ISO 15797, která specifikuje testovací procedury a vybavení nezbytné pro adekvátní hodnocení pracovního oblečení. Norma slouží jako základ pro testování relevantních vlastností jako např. stálost materiálů a barev, rýhování, vlnění švů a vizuálních aspektů textilu obecně.

Oděvy splňují normu EN 20471 - Reklamní textil ID Identity

EN 20471

Oděvy splňují normu EN 20471, která stanovuje požadavky na optické vlastnosti u výstražných oděvů v pracovním prostředí ve třech kategoriích rizikovosti. Oděvy využívají odrazky nebo fluorescetní materiály pro zvýšenou signalizaci uživatele za jakýchkoliv světelných podmínek. Více o normě si můžete přečíst na www.iso.org.

Oděvy splňují normu EN 1150 - Reklamní textil ID Identity

EN 1150

Oděvy splňují normu EN 1150, která stanovuje požadavky na optické vlastnosti u výstražných oděvů s vysokou viditelností, které jsou určeny pro nepracovní prostředí a mají signalizovat přítomnost uživatele za všech světelných podmínek.