Prémiový reklamní textil ID®

Kvalita, za kterou si stojíme

Reklamní textil, který nabízíme, nemá na českém trhu obdoby. Jsme výhradním distributorem dánské značky ID® Identity specializující se na výrobu a vývoj textilu již 30 let. Nabídka ID® Identity je charakteristická precizním zpracováním a důrazem kladeným i na ten nejmenší detail.

Ve srovnání s ostatním reklamním textilem na našem trhu nabízí ID® celou řadu výhod. Není náhodou, že tento textil můžete v severských zemích a Německu zakoupit v retailu. Díky tomu je nabídka našeho textilu nejen kvalitní a funkční, ale také odráží aktuální módní trendy a skvěle se nosí.

Kromě těchto kvalit dbá textil ID® na společenskou odpovědnost, je držitelem několika významných certifikací a pečlivě dodržuje stanovené normy.

1
2
3
ID-textil Silic Média - Proč ID
1

Až 4x prošívané švy

2

Stálé barvy

3

Široký výběr materiálů

Až čtyřikrát prošívané švy

Až čtyřikrát prošívané švy

Díky dvojité vrstvě materiálu v nejnamáhavějších částech oděvů a až čtyřikrát prošitým švům se ID® textil vyznačuje vysokou odolností a hodí se i k použití v náročných pracovních či outdoorových podmínkách. Nabízíme pouze obleční šité precizní jehlou. Vysokou kvalitu zpracování zajišťující dlouholetou životnost poznáte na první pohled.

Volba materiálu

Volba materiálu

Textil z prvotřídní česané bavlny drží barvu a tvar i po mnoha vypráních a je velmi příjemný. Stretchové materiály v kombinaci bavlny a elastanu nabízejí vysoký komfort a přizpůsobí se každé postavě. Textil s podílem elastanu je vhodný také pro aktivní pohyb a zaručuje volnost a pohodlí. Specialitou je ID TECH® materiál s řadou funkčních vlastností (prodyšnost, větru- a voděodolnost, odvod potu), které ocení hlavně aktivní sportovci.

Stálost barev

Stálost barev

Veškerý použitý materiál je vybírán vždy s největší pečlivostí a velkým důrazem na kvalitu. Díky tomu se naše nabídka reklamního textilu pyšní jen nejvyšší kvalitou a dlouhou životností oděvů. Aby si ID® textil uchoval stálost barev a plnohodnotně Vám po mnoho let sloužil, využíváme pokročilou technologii barvení látek. Jejich barevnost je až překvapivě stálá a textil ID® vydrží nespočet vyprání, aniž by jeho barvy přestaly zářit.

Protižmolkující úprava a zipy YKK

Protižmolkující úprava
a zipy YKK

Každá kolekce je navržena s důrazem i na ten nejmenší detail a nabízí komfort a pohodlí každému, kdo ji oblékne. Používané materiály jsou ošetřeny proti žmolkování, a Vaše oblečení tak bude vypadat déle jako nové. Mnoho modelů je opatřena nejlepšími zipy YKK.

Prodloužená délka

Prodloužená délka

Díky dlouholeté zkušenosti víme, co naši zákazníci potřebují. Při práci či během každodenních aktivit je důležité chránit bedra a cítit se pohodlně. V naší nabídce naleznete různé délky oblečení, které budou vyhovovat Vašim konkrétním potřebám.

Stálá velikost

Stálá velikost

Během výroby je látka dvakrát předsrážena, díky čemuž si oblečení drží stálý tvar a velikost i při každodenním praní. Bílé oblečení PROwear můžete s klidem prát na 80 °C, barvené oblečení lze prát každý den na 60 °C a velikost i barvy zůstávají stálé.

30 let na trhu

30 let na trhu

Společnost ID® Identity se výrobě a vývoji textilu věnuje již přes 30 let a úspěšně konkuruje ostatnímu značkovému textilu na trzích severských zemí, kde si získala důvěru zákazníků i v retailu. Drsné přírodní podmínky tamního klimatu dávají předpoklad vzniku skutečně kvalitního textilu, který Vás nezradí.

Zakázková výroba a branding

Zakázková výroba a branding

Pro náročnější zákazníky, kteří si nevyberou ze skladových zásob reklamního textilu ID®, je tu zakázková výroba. Kreativitě se u nás meze nekladou – umíme vyrobit téměř cokoli. Na textil umíme aplikovat branding všemi dostupnými technologiemi. Více o brandingu se dozvíte ZDE.

Dodání do 5 pracovích dní

Dodání do 5 pracovích dní

Při volbě express dodání můžete mít u sebe textil již do 5 pracovních dní od potvrzení objednávky. Více o možnostech dopravy ZDE.

Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Společnost ID® je členem BSCI a jako taková se zavazuje dodržovat společné etické zásady pro nákup a výrobu v zemích mimo EHS. Více informací níže.

Certifikace a normy

Certifikace a normy

ID® Identity textil splňuje náročné požadavky mezinárodních norem na certifikaci pracovního a reflexního oblečení (ISO 15797, EN 20471, EN 1150).

VIP servis

VIP servis

S kvalitním produktem souvisí také náš VIP servis. Jsme Vám k dispozici na emailu i telefonu a kdykoli Vám rádi poradíme a pomůžeme.

info@id-textil.cz | +420 315 810 820

Textilní průmysl je často spojován s velmi špatnými pracovní podmínkami a porušování lidských práv. Společnost ID® se zavázala dodržovat deset pravidel, kterými se aktivně podílí na zamezování sociálního, environmentálního i ekonomického vykořisťování. Tento „Kodex odpovědného chování“ požaduje dodržovat i od svých dodavatelů a obchodních partnerů.

Reklamní textil ID® je vyráběn v souladu s přísnými požadavky na ochranu životního prostředí a vzniká za použití k přírodě šetrných technologií. V rámci principů odpovědnosti, ke kterým se společnost ID® hlásí, věnuje velký prostor férovému jednání se zaměstnanci a respektování lidských práv a svobod.

Společenská odpovědnost ID textil

EU ECOLABEL

EU Ecolabel logo

Ecolabel je oficiální ekologická značka pod štítkem EU. V textilním průmyslu se soustředí na udržitelné zemědělství, efektivní využití energetických zdrojů, produkci, která nepoužívá nebezpečné chemikálie a je šetrná k životním prostředí. Označení Ecolabel garantuje, že textil měl co nejmenší negativní dopad na přírodu (neobsahuje pesticidy, škodlivé chemikálie, jedovaté barvy, bylo šetřeno s vodou atd.). Více informací si můžete přečíst na www.c.europa.eu/environment/ecolabel

GOTS – GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD

GOTS logo

GOTS je uznáván jako přední světový standard zpracování textilií vyrobených z organických vláken. Certifikace nastavuje laťku vysoko v souladu se sociálními a environmentálními kritérii v celém dodavatelském řetězci. Standardní požadavek GOTS je, že nejméně 95% vláken v oděvu je organických a že organická vlákna musí být během výrobního procesu oddělena od konvenčních vláken. To znamená, že kdykoli si koupíte textil s certifikací GOTS, můžete si být jisti, že výrobky neobsahují škodlivé chemikálie nebo jiné látky, jedná se o vysoce kvalitní organické textilie a že každý, kdo se podílí na jejich výrobě, převzal sociální a environmentální odpovědnost. Více informací si můžete přečíst na www.global-standard.org/the-standard

BUREAU VERITAS

Bureau VeritasSkupina Bureau Veritas je jedna z největších společností na světě v oblasti inspekce, klasifikace, poradenství a certifikací. Poskytují vysoce kvalitní služby zákazníkům, kteří se chtějí přizpůsobit zvyšujícím se nárokům na bezpečnost, ochranu živnotního prostředí a společenskou odpověnost. Více informací si můžete přečíst na www.bureauveritas.cz.

Certifikace OEKO-TEX®

Certifikat_CIT_silic_media_identityCertifikace OEKO-TEX® zaručuje, že oblečení neobsahuje žádné škodlivé látky. ID® oblečení splňuje požadavky na hodnotu Ph a absenci škodlivých látek, jako jsou pesticidy a těžké kovy. ID® nabízí velký výběr výrobků označených certifikací OEKO-TEX®. Více informací si můžete přečíst na www.oeko-tex.com.

EN 20471

Oděvy splňují normu EN 20471, která stanovuje požadavky na optické vlastnosti u výstražných oděvů v pracovním prostředí ve třech kategoriích rizikovosti. Oděvy využívají odrazky nebo fluorescetní materiály pro zvýšenou signalizaci uživatele za jakýchkoliv světelných podmínek. Více o normě si můžete přečíst na www.iso.org.

ISO 15797

Oděvy byly testovány podle normy ISO 15797, která specifikuje testovací procedury a vybavení nezbytné pro adekvátní hodnocení pracovního oblečení. Norma slouží jako základ pro testování relevantních vlastností jako např. stálost materiálů a barev, rýhování, vlnění švů a vizuálních aspektů textilu obecně.

EN 1150

Oděvy splňují normu EN 1150, která stanovuje požadavky na optické vlastnosti u výstražných oděvů s vysokou viditelností, které jsou určeny pro nepracovní prostředí a mají signalizovat přítomnost uživatele za všech světelných podmínek.

BSCI

BSCI_identity_silic_mediaSpolečnost ID® je členem BSCI (Business Initiative Social Compliance) – sítě 750 evropských společností, které se zavázaly dodržovat společné etické zásady pro nákup a výrobu v zemích mimo EHS. Členství v BSCI zaměstnancům zaručuje bezpečné pracovní prostředí, přiměřené mzdy a pracovní dobu. Členové BSCI musejí dodržovat ustanovená pravidla týkající se ochrany životní prostředí. Nezávislý auditorský sbor pravidelně dohlíží na dodržování pokynů BSCI. Více informací si můžete přečíst na www.bsci-intl.org.