prémiový reklamní textil Identity
BUSINESS | WORK | CASUAL

FIREMNÍ OBLEČENÍ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Profesionální firemní oblečení hraje klíčovou roli v budování identity firmy a posilování pozitivního vnímání značky.

Pokud přemýšlíte nad správným stylem, který dodá vašim zaměstnancům profesionální vzhled, pak je při výběru klíčové zodpovědět si následující otázky.

 • Kdo bude firemní oblečení nosit a při jakých příležitostech.
 • Jak dlouho chcete, aby zaměstnancům oděv vydržel.
 • Kolik chcete/můžete do firemních oděvů investovat.

Prémiová značka ID® nabízí široké možnosti výběru kvalitního firemního textilu pro kancelářské i výrobní pracovníky. Velkou předností našeho textilu je vysoká kvalita použitých materiálů, odolnost a stálobarevnost i po mnoha vypráních. Mnoho našich produktů nabízíme v opravdu širokém spektru barevných variant a velikostí (XS – 6XL).

Vyrábíme vysoce kvalitní textil, který je navržený tak, aby odolával měnícím se trendům a pomáhal vám vytvářet jednotný firemní styl napříč jednotlivými odděleními. Nabídka textilu ID® je natolik pestrá, že zvládneme obléknout všechny vaše zaměstnance – muže, ženy, kancelářské i dělnické pracovníky.

TEXTIL PRO MANAŽERY I RECEPČNÍ

REPREZENTATIVNÍ FIREMNÍ OBLEČENÍ

Esteticky přitažlivé a profesionální firemní oblečení může přispívat k lepšímu navazování obchodních vztahů. Zaměstnancům pak pomáhá k lepšímu ztotožnění se se značkou, kterou zastupuje a k utváření jejich loajality. Pracovníci oblečení do skutečně kvalitního firemního textilu se pak často cítí hrdí na to, že jsou součástí prestižní organizace, která o ně pečuje.

Vylaďte si jednotný dress code svého firemního týmu do posledního detailu a vyberte si z nabídky kvalitního reklamního textilu ID®firemní košile, firemní svetry či kabáty.

ELEGANCE A PROFESIONALITA

FIREMNÍ KOŠILE

Vyžehlená a perfektně sedící košile je jedním z faktorů úspěšného obchodního jednání, protože dodává svému nositeli punc profesionality. Pro většinu firem jsou proto košile nepostradatelným kouskem šatníku všech manažerů. Správně sedící firemní košile s logem, dodá zástupci firmy profesionální vzhled a jeho či její sebevědomí bude hned výš.

Při výběru kvalitních firemních košil je důležitý každý detail, proto zaměřte svou pozornost nejen na design, ale především na střih a kvalitu šití, popřípadě doplňků jako jsou knoflíčky, apod.

V nabídce prémiového reklamního textilu ID najdete do detailu propracované pánské košile a samozřejmě i dámské košile různých střihů, s dlouhým i krátkým rukávem v nejžádanějších barevných variantách.

MOŽNOSTI PERSONALIZACE

Personalizaci košil lze vyřešit hned několika způsoby. Jednak lze na prémiové košile aplikovat logo vyšívací technologií (výšivka/nášivka), případně potiskem. Za nás doporučujeme volbu výšivky, která je odolná vůči praní a působí profesionálněji. Alternativou brandingu je možnost zakázkové výroby kovového odznáčku s vlastním logem.

SEVEN SEAS Fine Twill Contrast | slim, IDS371
SEVEN SEAS Fine Twill | slim, IDSS30
SEVEN SEAS Jersey | moderní, IDS84
SEVEN SEAS Royal Oxford | slim, IDSS311

VYBÍREJTE Z NAŠEHO E-SHOPU

TEXTIL PRO MANUÁLNÍ PRACOVNÍKY

PRACOVNÍ ODĚVY

Mikina CORE | zip, ID0638 šedá melanž - Reklamní textil ID®
Lepená fleecová vesta | ženy, ID0747
Termální vesta CORE | ženy, ID0889
0320_700_image_5

Jednotný firemní dresscode bývá v dnešní době zvykem především ve výrobních závodech nadnárodních korporací a ve stavebních podnicích, ale objevuje se i v menších firmách. Pracovní oděvy dělnických profesí by měly splňovat hned několik důležitých požadavků:

 • Ochrana:

  Prvním a nejdůležitějším faktorem pracovního oblečení je ochranná funkce před riziky spojenými s pracovními úkony, jako jsou odolnost vůči chemickým látkám, teplotním podmínkám, mechanickému nebezpečí, apod. Z toho důvodu by pracovní oděvy měly být vyrobené ze skutečně kvalitních a certifikovaných materiálů. Nezapomínejte ani na faktor dobré viditelnosti (reflexní prvky), který je podstatný zejména v prostředích se sníženou viditelností, nebo v případě pohybu pracovníků poblíž pohyblivých strojů či vozidel. Je všeobecně známo, že oděvy s reflexními prvky mohou snižovat riziko pracovních nehod.

 • Pohodlí:

  Velmi důležitým faktorem je také pohodlí, protože pracovníci většinou v pracovním oděvu tráví celou směnu. Firemní pracovní oblečení pro dělnické profese by tedy mělo být pohodlné, umožňovat volný pohyb a neomezovat pracovníky při výkonu jejich úkolů.

 • Dlouhodobost použití:

  Vzhledem k intenzivnímu používání by pracovní oděvy měly být vyrobeny z kvalitně zpracovaných materiálů, které vydrží opakované nošení a časté praní, aniž by ztratily svou funkčnost a ochranné vlastnosti. Investice do kvalitního a dlouhodobě využitelného oblečení snižuje firmám náklady na jeho častou obnovu.

 • Funkčnost:

  Pracovní oděvy by měly být navrženy tak, aby usnadňovaly vykonávání pracovních úkolů. To zahrnuje kapsy na nástroje, praktické doplňky a zapínání, stejně jako možnost přizpůsobení oblečení podle aktuálních povětrnostních podmínek.

V nabídce reklamního textilu ID najdete kolekci PRO Wear, která byla vytvořena speciálně pro pracovníky náročných provozů. Tento textil je vyrobený z vysokogramážových materiálů a většinou má až 4x prošívané švy. Vybírat můžete také z nabídky oděvů s reflexními prvky.

PRAKTIČNOST A POHODLÍ

FIREMNÍ TRIČKA A POLOTRIČKA

Firemní trička patří mezi nejoblíbenější kus firemního textilu pro své všestranné využití a pohodlnost. Při výběru triček pro své zaměstnance vždy zvažte střih, složení a kvalitu materiálu. Trička jsou vyráběna nejčastěji z bavlny, bavlny s elastanem, nebo kombinace bavlny a polyesteru. Důležitým faktorem je i kvalita samotného šití. Pro dělnické profese se vyplatí investovat do triček s vyšší gramáží a několikanásobným prošitím švů viz výše zmiňovaná kolekce PRO Wear.

Polokošile PRO Wear CARE | ženy, ID0375
Polokošile | kontrastní | dámské, ID0531

VYBÍREJTE Z NAŠEHO E-SHOPU

TEPELNÝ KOMFORT JE ZÁKLAD

FIREMNÍ BUNDY A VESTY

Pro pracovníky, kteří pracují po většinu času venku v proměnlivých povětrnostních podmínkách, jsou nezbytným prvkem pracovního oblečení firemní bundy a vesty. Tyto vnější části oděvu by měly poskytovat nejen ochranu před chladem, větrem a deštěm, ale také by měly být dostatečně prodyšné, aby udržely pohodlný tepelný komfort při fyzické aktivitě.

V sortimentu reklamního textilu ID® najdete kvalitní firemní bundy a propracované vesty z mnoha materiálů, a to i vodě a větru odolných. Vybrané produkty disponují také reflexními prvky, nepromokavými zipy a jinými funkčními vychytávkami.

Softshellová bunda | light, ID0836
Fleecová vesta | dámská - navy, ID0747 - Reklamní textil ID® Identity

VYBÍREJTE Z NAŠEHO E-SHOPU

POHODLÍ A ODOLNOST

VSAĎTE NA KVALITU

Při výběru firemních oděvů je vždy důležité sázet na kvalitu a vzhled. Není nic horšího, než když klienta v provozovně či na prodejně přivítá zaměstnanec s vytahaným a nepadnoucím tričkem.

Prémiové materiály nabízí nejen větší pohodlí a odolnost, ale také pomáhají posilovat dojem profesionality a kvality vaší firmy. Investice do kvalitního firemního textilu se vám tak vyplatí hned několikanásobně. Na jedné straně udělají vaši zaměstnanci velmi dobrý dojem na zákazníky a zároveň se budou cítit pohodlně a uvolněně, což svědčí i jejich pracovnímu výkonu.