O nás

Jsme Silic Média, Váš dodavatel prémiového reklamního textilu a reklamních předmětů

Jako specialisté na segment 3D propagace víme, jak je důležitá kvalita nosiče každého reklamního sdělení. Pokud se jedná o reklamní textil, pak je kvalita rozhodujícím faktorem pro každou firmu, která obléká své zaměstnance, hostesky, promotéry či zákazníky a fanoušky. Proto Vám přinášíme prémiový reklamní textil ID® , který se řadí mezi to nejlepší, co je na českém a slovenském trhu k dostání.

Reklamní textil ID®

Jsme výhradním dodavatelem vysoce kvalitního reklamního textilu Identity pro Českou i Slovenskou republiku. Tento značkový textil se vyznačuje precizností provedení, kvalitou materiálů, stálostí barev a širokou škálou střihů a barevných variant. Díky sofistikovaným moderním technologiím využívaným ve výrobě předčí ID® většinu ostatních značek reklamního textilu nabízeného na tuzemském trhu.

Naší hlavní devizou je mimořádně bohatá nabídka reklamního textilu, který máme dostupný skladem – máme vše od běžného textilu přes pracovní oděvy až po funkční oblečení na sport. U všech našich produktů garantujeme tu nejvyšší možnou kvalitu. Občas se však dostáváme i do situací, kdy zákazník potřebuje provést dílčí úpravy našich katalogových modelů nebo vytvořit zcela nový a unikátní design. Proto pro náročnější klienty, kteří se nespokojí se standardní nabídkou, nabízíme možnost zakázkové výroby značkového reklamního textilu ID® na míru. Zakázková výroba není nijak limitována výběrem barev ani materiálu. Sdělte nám, co byste rádi, a my uděláme maximum pro to, abychom doručili produkt přesně podle Vašich představ.

V naší standardní nabídce naleznete:

Trička/trikaBundy a vesty
Polokošile/polo trikaSportovní oblečení
KošileReflexní textil
Mikiny a svetryDětský textil

Všechny naše ID® výrobky splňují náročné požadavky certifikátu OEKO-TEX®, které zaručují absenci jakýchkoli škodlivých látek v používaných textiliích.

ID-textil Silic Média - O nás

Naše další služby

Prodej a výroba reklamních předmětů

Zabýváme se také zakázkovou výrobou široké škály reklamních předmětů a vždy se snažíme najít nejlepší řešení k uspokojení Vašich nejnáročnějších představ o 3D propagaci. Dokážeme vyrobit téměř jakýkoliv reklamní produkt přesně na míru Vašim požadavkům. Naši nabídku si můžete prohlédnou ZDE.

Tvorba grafických designů

Disponujeme vlastním profesionálním grafickým studiem Silic Média CREATIVE, které vytváří kreativní grafické koncepty na míru. K textilu Vám rádi zpracujeme 3D vizualizace a grafické návrhy motivů.