JSME SILIC MÉDIA s.r.o.

Váš největší dodavatel prémiového reklamního textilu ID® a reklamních předmětů

Reklamní textil ID®

Jako specialisté na segment 3D propagace víme, jak je důležitá kvalita nosiče každého reklamního sdělení. Pokud se jedná o reklamní textil, pak je kvalita rozhodujícím faktorem pro každou firmu, která obléká své zaměstnance, hostesky, promotéry či zákazníky a fanoušky. Proto vám přinášíme prémiový reklamní textil ID®, který se řadí mezi to nejlepší, co je na českém a slovenském trhu k dostání. Jsme největším dodavatelem vysoce kvalitního reklamního textilu ID® pro Českou i Slovenskou republiku. Tento značkový textil se vyznačuje precizností provedení, kvalitou materiálů, stálostí barev a širokou škálou střihů a barevných variant. Díky sofistikovaným moderním technologiím využívaným ve výrobě předčí ID® většinu ostatních značek reklamního textilu nabízeného na tuzemském trhu.

Najdeme pro vás řešení bez kompromisů

Naší hlavní devizou je mimořádně bohatá nabídka reklamního textilu, který máme dostupný skladem – máme vše od běžného textilu přes pracovní oděvy až po funkční oblečení na sport. U všech našich produktů garantujeme tu nejvyšší možnou kvalitu. Občas se však dostáváme i do situací, kdy zákazník potřebuje provést dílčí úpravy našich katalogových modelů nebo vytvořit zcela nový a unikátní design.

Pro náročnější klienty, kteří se nespokojí se standardní nabídkou, nabízíme možnost zakázkové výroby značkového reklamního textilu ID® na míru. Zakázková výroba není nijak limitována výběrem barev ani materiálu. Jediným limitem je minimální odběr 500 ks. Sdělte nám, co byste rádi, a my uděláme maximum pro to, abychom doručili produkt přesně podle vašich představ.

id_0500_210_front

V naší standardní nabídce naleznete

Pánský reklamní textil

Pánský reklamní textil - Kategorie - ID Identity prémiový reklamní textil - Potisk loga

Dámský reklamní textil

Dámský reklamní textil - Kategorie - ID Identity prémiový reklamní textil - Potisk loga

Dětský reklamní textil

Dětský reklamní textil - Kategorie - ID Identity prémiový reklamní textil - Potisk loga

Reklamní doplňky

Reklamní potisk na textil

Všechny naše ID® výrobky splňují náročné požadavky certifikátu OEKO-TEX®, které zaručují absenci jakýchkoli škodlivých látek v používaných textiliích.

Naše další služby

Tvorba grafických designů

Disponujeme vlastním profesionálním grafickým studiem Silic Média CREATIVE, které vytváří kreativní grafické koncepty na míru. K textilu vám proto rádi zpracujeme 3D vizualizace a grafické návrhy motivů, včetně tematických ilustracích dle potřeb.

Prémiový reklamní textil - grafický návrh a vizualizace Silic Média CREATIVE
Prodej a výroba reklamních předmětů

Zabýváme se také zakázkovou výrobou široké škály reklamních předmětů a vždy se snažíme najít nejlepší řešení k uspokojení vašich nejnáročnějších představ o 3D propagaci. Dokážeme vyrobit téměř jakýkoliv reklamní produkt přesně na míru vašim požadavkům.

Reklamní předměty s potiskem Silic Média s.r.o.