Testovací – formulář

Reklamní textil ID® Identity je synonymem prémiové kvality. Prvotřídní výběr materiálu a  vysoká odolnost textilu jsou pro nás na prvním místě. Jsme výhradním distributorem této dánské značky pro český a slovenský trh. ID® Identity na trhu úspěšně působí přes 30 let, díky čemuž můžete vybírat z širokého sortimentu – od klasického oblečení, přes pracovní oděv a business textil, až po funkční oblečení na sport.

K dosahování prvotřídních výkonů potřebujete oblečení, které je pohodlné, maximálně funkční a které Vás nezradí. Reklamní oblečení ID® je navrhováno s přihlédnutím k nejmenšímu detailu tak, aby uspokojilo i ty nejnáročnější požadavky. Všechny ID® výrobky splňují náročné požadavky certifikátu OEKO-TEX®, které zaručují absenci jakýchkoli škodlivých látek v používaných textiliích.

NOVINKY 2023

ID® Organic – Rozdíl, který pocítíte

Hypoalergenní, prodyšné, vysoce pevné a neskutečně příjemné

Nová kolekce ID® Organic je vyrobena z GOTS certifikovaných organických vláken (min. 95%), které se podílí na redukci celkového ekonomického dopadu na životní prostředí. Toto oblečení je vyráběno bez chemie, šetrně k vodě a férově k lidem, což z něj dělá udržitelnou módu na dlouhá léta. Biobavlna, ze které je tato kolekce vyrobena je na dotek jemnější než bavlna klasická, protože její vlákno není narušeno žádnými chemickými přípravky a díky tomu má více chmýří. Vyzkoušejte ho sami.

Reklamní textil s potiskem - GOTS certifikace logo

Nejoblíbenější reklamní textil v naší nabídce

Proč volit prémiový reklamní textil ID®?

Až čtyřikrát prošívané švy

Až 4x prošívané švy

Stálá velikost

Stálá velikost po celou dobu životnosti

Volba materiálu

Široký výběr materiálů

Stálost barev

Stálé barvy po celou dobu životnosti produktu

Prodloužená délka

Prodloužená délka

Protižmolkující úprava a zipy YKK

Kvalitní potisk/výšivka

Normy a certifikace

ID® textil splňuje řadu náročných požadavků mezinárodních norem na certifikaci textilu a jeho výroby jako je například certifikace OEKO-TEX®, GOTS, EU Ecolabel nebo ISO 15797, EN 20471 a EN 1150.

Společenská odpovědnost

Společnost ID® je členem BSCI a Better Cotton Initiative a jako taková se zavazuje dodržovat společné etické zásady pro nákup a výrobu v zemích mimo EHS  a udržitelné získávání bavlny.